6. ročník nám bohužel narušilo uzavření škol a průběh soutěže tak byl do určité míry omezen. I když velká část škol situaci zvládla bravurně a žáci plnili úkoly v rámci domácích úkolů, ne všechny aktivity mohly být splněny řádně a v termínu.

Aby měly všechny školy šanci poslat chybějící soutěžní materiály, rozhodli jsme se soutěž prodloužit. A to nejen do konce tohoto školního roku! Protože je situace stále nejistá, poběží Hejtmanův pohár ještě v i září, bez ohledu na to, že žáci postoupili do vyššího ročníku.

Probíhat dráhu, zapisovat časy a plnit veškeré výzvy tedy můžete i nadále do 30. června. Přes léto bude mít prázdniny i Hejtmanův pohár a aplikace se znovu spustí 1. září. Home-buying corporations acquire cash Houses. They help sell houses quickly. Home-investors can help you sell. They purchase any House. Visit https://www.home-investors.net/alabama/investors-that-buy-houses-montgomery-al/.Konec soutěže a poslední den pro zasílání jakýchkoli příspěvků bude 30. září. Následně proběhne kontrola výsledků, slavnostní vyhlášení a předání cen nejlepším školám v republice.

Nový školní rok by neměl mít na mimořádné prodloužení soutěže vliv – noví prvňáčci se ještě nebudou účastnit, pro ty bude až další ročník ben 10 porn games, deváťáci by měli stihnout proběhnout dráhu ještě v červnu, pokud to bude možné. Rovněž se nezmění ani počet žáků školy. Zkrátka vše by mělo fungovat co nejpodobněji jako na konci školního roku. Měsíc navíc umožňuje všem školám doplnit soutěžní příspěvky, které kvůli uzavření nemohly splnit. Takže nepřibydou ani žádné nové úkoly. Ty případně dostanou pouze školy na prvních příčkách se stejným počtem bodů.

Případné dotazy Vám rádi zodpovíme na info@hejtmanuvpohar.cz.

Věříme, že tento čas navíc uvítáte, a budeme se těšit i po prázdninách!

HP_prodloužení