Proběhněte naposledy letošní novou opičí dráhu. Tentokrát ale bez pomůcek, pouze za pomoci spolužáků! Že to nejde? Rozhodně ano! O tom nás ve své originální výzvě Challenge naruby přesvědčili žáci ze ZŠ Postoloprty, kteří úkol zvládli přímo na sjezdovce během lyžařského výcviku!

prispevek_opicidraha

Jak postupovat?

Pro splnění této výzvy je potřeba poslat 1 video, kde bude zachycen nejméně 1 žák probíhající opičí dráhu sestavenou ze spolužáků. Nebudete potřebovat žádné klasické pomůcky, a tak se do úkolu můžete pustit třeba na škole v přírodě nebo při tělocviku v parku. Vzhledem k prostorové náročnosti není nutné přesně dodržet všechny vzdálenosti dráhy, ale musí být zachováno pořadí a charakter stanovišť, přičemž vždy musí být poznat, o jakou aktivitu se jedná.

Jako inspirace vám poslouží soutěžní videa ZŠ Postoloprty z výzvy Challenge naruby:

zadání výzvy ZŠ Postoloprty

splnění výzvy ZŠ Postoloprty

Za zaslání videa škole připíšeme 150 bodů! Na splnění úkolu máte čas až do skončení celé soutěže, tedy do konce dubna.

NAVÍC SOUTĚŽ O SPORTOVNÍ POUKÁZKY!!

Prvních 7 škol, které splní tuto dubnovou výzvu EXTRA a CZ_LOGO+BASELINE (1)zároveň budou mít splněnu EXTRA výzvu Záchranáři, získá poukázku do Decathlonu na nákup sportovního vybavení v hodnotě 500 Kč! A to už se vyplatí pospíšit si!

O pořadí rozhoduje datum a čas nahrání druhého z obou videí. Do pořadí nebudou započítána videa, která nebudou splňovat celé zadání výzvy.