Atletickou abecedu určitě všichni dobře znáte ze školních rozcviček. Žáci ze ZŠ a MŠ Ptení se jí nechali inspirovat a vymysleli pro vás EXTRA výzvu s názvem HEJTMANSKÁ ABECEDA!

prispevek_abeceda

Vaším úkolem je vytvořit vlastní Hejtmanskou abecedu. Použijte k tomu každé písmeno z názvu HEJTMANŮV POHÁR a natočte na video jakýkoli sport, nebo cokoli, co se sportem souvisí, a začíná na dané písmeno.

Jak postupovat?

Pro splnění této výzvy je potřeba poslat 1 video, kde bude zachyceno nejméně 5 žáků, jak postupně provádí sportovní aktivity začínající na jednotlivá písmena názvu HEJTMANŮV POHÁR. Nezapomeňte vždy zřetelně představit, o jakou aktivitu se jedná.

Jak si s úkolem poradili samotní autoři ze ZŠ a MŠ Ptení v rámci výzvy Challenge naruby se můžete podívat na youtube.

Za zaslání videa, na kterém nebude nic chybět, škole připíšeme 150 bodů! Protože se jedná o časově omezenou výzvu, můžete video poslat do konce března.

NAVÍC SOUTĚŽ O SPORTOVNÍ POUKÁZKY!!

Prvních 5 škol, které splní obě březnové výzvy EXTRA (Hejtmanská abeceda, Záchranáři), CZ_LOGO+BASELINE (1)získá poukázku do Decathlonu na nákup sportovního vybavení v hodnotě 1000 Kč! Dalších 5 škol získá poukázku v hodnotě 500 Kč! A to už se vyplatí si pospíšit!

O pořadí rozhoduje datum a čas nahrání druhého z obou videí. Do pořadí nebudou započítána videa, která nebudou splňovat celé zadání výzvy.