Další novinka Hejtmanova poháru! Určena je všem, kteří na svých bedrech nesou zodpovědnost  za zapisování výsledků do administrace.

Spuštění hromadného zapisování výsledků si zaslouží oslavu v podobě sladké odměny :)

 

Druhý ročník soutěže se rozjel na plné obrátky! Už dnes je jisté, že počet zapojených škol v porovnání s premiérovým ročníkem vzroste. Usínat na vavřínech se ale nevyplácí, proto se soutěž Hejtmanův pohár bude snažit neustále posouvat vpřed. Tedy blíže k představě učitelů o ideální školní soutěži a především žáků o bezchybné a chytlavé zábavě!

Tomu by měla dopomoci také novinka, která byla spuštěna v posledních dnech. Jedná se o možnost hromadného nahrávání časů v administraci soutěže. Hlavní heslo přitom zní – pohodlněji a rychleji!

 

Jak funguje hromadné zapisování časů?

Krok 1: Po přihlášení do administrace je potřeba navštívit rubriku „Soutěžní materiály“.

Krok 2: Mezi soutěžními materiály, jenž jsou k dispozici ke stažení, je nově „tabulka pro hromadné nahrání výsledků“, kterou je nutné stáhnout a uložit do Vašeho PC.

Krok 3: Stažená tabulka poslouží k zapisování a nahrávání všech soutěžních časů. V řádku číslo 2 jsou poznámky, jakou formou se má zapisovat čas, stupeň, třída a pohlaví. Tyto instrukce je potřeba dodržovat. Pokud se budou zapsané formáty lišit, nahrání výsledků nebude úspěšné. Nyní je tedy možné do tabulky zapisovat jednotlivé žáky a jejich časy.

Krok 4: Pro nahrání časů je poté nutné v administraci přes odkazy „Soutěžní aktivity“ a „Zapsat časy“ přejít k možnosti přidávání žáků a jejich časů. Zde je nově možnost „Hromadné nahrání výsledků“. Pro úspěšné nahrání stačí pouze vybrat správný soubor – tabulku se zapsanými výsledky – ve Vašem počítači a kliknout na „Nahrát“.  Při správném postupu se po aktualizaci stránky objeví nové výsledky.

Velkou výhodou hromadného nahrávání je především ten fakt, že v případě doplnění tabulky o nové údaje a nahrání tohoto souboru do administrace se výsledky žáků aktualizují pouze právě o tyto nové údaje uvedené v tabulce. V praxi to tedy znamená, že výsledky si můžete evidovat pohodlněji do stažené excel tabulky, kterou pak jen vždy nahrajete přes možnost „Hromadné nahrání výsledků“.

Tak hodně štěstí!