U příležitosti oslav 100. výročí vzniku samostatného československého státu vznikl projekt 100 let českého sportu a s ním i šance získat další bonusové body v EXTRA výzvě 100 let českého sportu v Hejtmanově poháru. 

100let

Pyšní se váš kraj rodištěm slavného sportovce? Konala se ve vašem kraji nějaká významná sportovní událost? Postavili u vás největší stadion své doby? Padl ve vašem okolí důležitý rekord? Chodili vaši prarodiče do třídy třeba se známým inovátorem českého sportu? Možná mají v šuplíku schovanou sbírku podpisů slavných sportovců… Zeptejte se jich! Probádejte historii svého okolí a hledejte významné české nebo československé NEJ od roku 1918 až do současnosti.

Přihlaste se do soutěže 100 let českého sportu a nahrávejte své projekty do osmi časově omezených kategorií. Po registraci má vaše škola vytvořený online profil, ve kterém naleznete veškeré potřebné informace. Najdete zde pravidla soutěže, rozhraní pro vkládání projektů do jednotlivých kategorií i přehled dosud odevzdaných projektů a jejich hodnocení.

Vyhrát můžete skvělé ceny a navíc se vám do Hejtmanova poháru připíšou body z nejlépe hodnocených projektů v šesti kategoriích. Součástí této hejtmanské výzvy je i nahrávání fotografií žáků pracujících na projektech.

Soutěž 100 let českého sportu trvá od února do června, hejtmanská výzva EXTRA do konce dubna.

Jak postupovat?

  1. Přihlaste se do soutěže 100 let českého sportu.
  2. Probádejte historii svého okolí a nahrávejte projekty do soutěžní aplikace.
  3. Do svého profilu v Hejtmanově poháru nahrávejte fotografie z práce na projektech.

→ Za každou fotografii dostanete 10 bodů a na konci soutěže vám připíšeme body za vaše nejlepší projekty v šesti kategoriích. Můžete tak získat až 660 EXTRA bodů!

Popis a zadání výzvy najdete v soutěžní aplikaci, ale kdyby bylo potřeba ještě něco dovysvětlit, zeptejte se na info@hejtmanuvpohar.cz.