Olympiáda je jednou za čtyři roky a je velkou událostí nejen pro účastníky, ale i pro všechny sportovní fanoušky. Proto jsme si ji nemohli nechat ujít a druhou únorovou výzvu jsme tematicky propojili s olympiádou. 

Žijeme olympiádou-cover

 

Jak prožívá olympiádu vaše škola? Máte sportovní výzdobu? Sledujete sportovní statistiky? Zapisujete si průběžné výsledky? Chystáte se navštívit olympijské parky? Zdokumentujte to fotkami!

Olympiádu ale nemusíte prožívat jen pasivně! Stačí splnit EXTRA úkol, který pro vás vymysleli žáci z Běžecké v Sokolově: nejméně 5 žáků a 1 učitel musí absolvovat alespoň jeden ze sportů, které se objeví na olympiádě v Pchjongčchangu. Výsledky svého snažení doložte videem.

Jak postupovat?

Pro získání plného počtu bodů je potřeba poslat 5 fotografií a 1 video. Na fotografiích musí být vidět, jakým způsobem škola prožívá olympiádu. Nezapomeňte přidat popis! Na videu musí být zachyceno nejméně 5 žáků a 1 vyučující absolvující některý z olympijských sportů. Nezapomeňte daný sport i aktéry představit!

Správné splnění obou úkolů škole přinese dalších 250 bodů.

POZOR! Bude-li na videu či fotkách něco chybět, má škola nárok maximálně na poloviční dávku bodů! Tak pozorně čtěte, ať se zbytečně nepřipravíte o cenné body navíc!

Na splnění výzvy máte čas do 25. února.

Popis a zadání výzvy najdete v soutěžní aplikaci, ale kdyby bylo potřeba ještě něco dovysvětlit, zeptejte se na info@hejtmanuvpohar.cz.