V první březnové EXTRA výzvě můžete při hodině tělocviku zase získat další body pro školu, i když zrovna neprobíháte dráhu. Ukažte, jak máte natrénováno, a vydržte po celou dobu soutěžení vašich spolužáků „sedět“ na imaginární židli. 

Imaginární židle-status_2

 

Jak postupovat?

Pro splnění této výzvy je potřeba poslat 1 video, kde bude zachyceno nejméně 10 žáků „sedících“ na imaginární židli, zatímco jiný žák probíhá dráhu.

Imaginární židle je cvik, kdy se žák s mírně rozkročenýma nohama postaví zády ke stěně a pomalu se spouští do pozice, kdy kolena svírají úhel 90°. V této poloze pak musí vytrvat, dokud alespoň 1 žák neproběhne celou dráhu. Přitom si nesmí pomáhat rukama.

Na videozáznamu je tedy potřeba, aby byl vidět 1 žák probíhající dráhu od začátku do konce a zároveň nejméně 10 žáků „sedících“ na imaginární židli.

Za zaslání videa, které bude obsahovat všechny zadané úkoly, si škola připíše 150 bodů.

POZOR! Bude-li na videu něco chybět, má škola nárok maximálně na poloviční dávku bodů! Tak pozorně čtěte, ať se zbytečně nepřipravíte o cenné body navíc!

Poslední den pro splnění této výzvy EXTRA je 23.3.

Popis a zadání výzvy najdete v soutěžní aplikaci, ale kdyby bylo potřeba ještě něco dovysvětlit, dejte vědět na info@hejtmanuvpohar.cz.