Rok 2018 už je v plném proudu, takže nastal ten správný čas zveřejnit první časově omezenou výzvu 4. ročníku. Vaším úkolem bude popsat a plnit svá sportovní NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ! Pozor, možnost získat 200 bonusových bodů máte jen do 22.1., tak s chutí do toho!

novoroční predsevzetí

Jak postupovat?

Pro splnění této výzvy je třeba nahrát video, které zachytí jednotlivě alespoň 5 žáků a 1 vyučujícího, nebo dohromady celou třídu včetně vyučujícího, jak zřetelně pronáší svá sportovní novoroční předsevzetí (jednotlivci každý alespoň 1 vlastní předsevzetí, třída hromadně alespoň 3 společná předsevzetí).

Na videu musí být také zachyceno, jak poté celá třída (nejméně 10 žáků a vyučující) plní všechna přednesená novoroční předsevzetí. Např. společné předsevzetí: Před každou hodinou tělocviku se pořádně rozcvičíme → na videu bude zachycena důkladná rozcvička.

Za zaslání videa, které bude obsahovat všechny zadané úkoly, si škola připíše 200 bodů. Tak pozorně čtěte, ať se zbytečně nepřipravíte o takovou dávku bodů navíc!

Poslední den pro splnění této výzvy EXTRA je 22.1.

Popis a zadání výzvy najdete v soutěžní aplikaci, ale kdyby bylo potřeba ještě něco dovysvětlit, dejte vědět na info@hejtmanuvpohar.cz.